Skapande skola-samordnare

Här hittar du kontaktuppgifter till de kommunala samordnarna för Skapande skola. För friskolor, kontakta respektive skola för kontaktuppgifter.
Kommun Namn E-post Tel -nr
Boxholm Christina Nessvi christina.nessvi@boxholm.se   
Finspång Michael Asfahan michael.asfahan@finspang.se 0122-855 05
Kinda Petter Landerholm petter.landerholm@utb.kinda.se 0494-192 57, 070-952 70 22
Linköping Lina Marcusson lina.marcusson@linkoping.se 013-20 65 90
Mjölby Lena Lindgren lena.lindgren@mjolby.se 010-234 51 03, 0702-81 89 41
Motala John Börén john.boren@motala.se Tel 0141-22 56 78
Norrköping Fitim Kunushevci fitim.kunushevci@norrkoping.se  
Söderköping Sandra Sandborg Johansen sandra.sandborg.johansen@soderkoping.se Tel 0121-187 10
Vadstena Markus Lindberg markus.lindberg@vadstena.se  Tel  010-234 70 54,
073-078 92 50
Valdemarsvik Gun Töllefsen gun.tollefsen@valdemarsvik.se 0123-193 45
Ydre Christine Åström christine.astrom@ydre.se Tel 0381-66 12 71
Åtvidaberg Ida Eriksson ida.k.eriksson@utb.atvidaberg.se  
Ödeshög Dawid Walström dawid.wahlstrom@utb.odeshog.se 0144-350 60